Jak dokonale utěsnit dřevostavbu
Do určité míry by měla být vzduchotěsná každá budova, nejen nízkoenergetické a pasivní domy. Představujeme řešení pro dřevostavby.
Do určité míry by měla být vzduchotěsná každá budova, nejen nízkoenergetické a pasivní domy. Představujeme řešení pro dřevostavby.
Betula je dvoupodlažní rodinný dům s obytným podkrovím. Jeho jedinečná dispozice je navržena tak, aby jej bylo možné umístit na téměř jakýkoli pozemek.
Kronborg HAUSBÓT je novou generací nízkoenergetických plavidel pro celoroční bydlení. Zhoupněte se na vlně.
Stavte rychle, účelně a ekologicky. Univerzální sendvičový stavební systém suché výstavby K-KONTROL je určen pro hrubé stavby nejen rodinných domů.
Dřevěné nosníky I - OSB usnadní realizace dřevostaveb. Jsou lehké, minimalizují tepelné mosty a snadno se jimi instalují rozvody.
Na zastěvé ploše pouhých 91 metrů typové dřevostavby Salix tradičního tvaru se ukrývá prostorný byt 5+1, členěný do dvou podlaží, o užitné ploše 144 metrů čtverečních.
Univerzální stavební systém K-KONTROL se osvědčil i v extrémních klimatických podmínkách Antarktidy. Zajímá vás, jaké jsou výhody tohoto systému a jaký je postup výstavby?
Představujeme typový dům června 2010, unikátní a prostorný rodinný dům Quercus. Vyniká nejen jednoduchou architekturou a bohatým využitím dřeva, ale především variabilitou svých interiérových dispozic. Standardně je nízkoenergetický, je však možné pořídit jej i ve standardu pasivním.
Představujeme vám Typový dům pro měsíc únor 2010 – Abies. Jednopodlažní rodinný dům menší velikosti, vhodný pro čtyřčlennou rodinu. Jeho obývací pokoj je spojen s jídelnou a kuchyňskou částí, podkroví je zde využitelné jako skladovací prostor.
Přemýšlíte-li o nové podlaze, máme pro vás řešení. Vyberte si ze široké nabídky laminátových plovoucích podlah v nově otevřené značkové prodejně CZECH PAN.
Unikátní výpověď architekta, který při řešení vlastního rodinného domu a chaty vyvinul modulovou řadu panelů a společně s jejich výrobcem nakonec i typový systém SORBUS.
Na ostrově Jamese Rosse v Antarktidě byla 23. února 2007 oficiálně otevřena a zároveň pokřtěna česká vědecká polární stanice Johanna Gregora Mendela. Naše antarktická základna má špičkovou úroveň, při stavbě byly použity nejmodernější technologie využívání obnovitelných zdrojů energie a také originální stavební materiál systém K-KONTROL. Toto technické řešení stavby přineslo mimořádnou energetickou úspornost objektu.