Trápí vás vlhké zdivo a plíseň?
Sanace vlhkého zdiva a vzlínající vlhkosti pomocí injektážního krému SikaMur® InjectoCream 100.
Sanace vlhkého zdiva a vzlínající vlhkosti pomocí injektážního krému SikaMur® InjectoCream 100.
Dodatečné vyzdění chybějících základů staršího domu? Aplikace drenáže a štěrkového výsypu z vnitřku domu? Žádný problém.
Certifikované BALKÓNOVÉ SYSTÉMY CEMIX jsou spolehlivým a funkčním řešením.
V roce 2012 byla provedena oprava jezu Soláň. Vzhledem k rozsahu sanace bylo použito poměrně široké portfolio materiálů a proto je vhodné se o provedenou sanaci podělit.
Příčinou vlhkosti zdiva bytů a domů obvykle bývá poškozená nebo chybějící izolace. Jak se této vlhkosti zbavit?
Povrchy balkónů a lodžií jsou denně vystavené vlivům klimatu. Narušení jejich konstrukce přitom může být i velmi nebezpečné.
Plísně jsou všudypřítomné. Stačí jim poskytnout trochu vhodných podmínek k životu a zjistíme, že zbavit se jich je problém.
Jaké metody, jejich principy, nástroje a materiály se používají při sanacích vlhkostí poškozeného zdiva?
Jak nejlépe ochránit zaplavené domy před zimou? Vysušit a přistoupit k sanacím včetně úpravy okolního terénu a vylepšení hydroizolace!
Na vlhké zdivo v domě je nejlepší nastoupit radiákálně. Odstraňte vlhkost ze zdí svého domu jednou z přímých sanačních metod!
Představujeme ambiciózní program Remmers určený nejen pro velké terasy a balkony. Remmers program pro balkony, lodžie a terasy nabízí taková řešení, aby naše odpočinková exterierová zóna odolávala veškerým zátěžím, tedy vlivům klimatu (především srážkové vody a prudkého slunce), zátěži chemické i mechanické.
Víte odkud pocházejí plísně? Důvodem jejich vznikání je nejčastěji zvýšené množství vlhkosti v konkrétním stavebním materiálu, respektive stavební konstrukci a na jejím povrchu. Příčinou může být i nedostatečná tepelná izolace u starších staveb v součtu s minimální výměnou vzduchu (větráním). Jak se před plísněmi chránit a které prostředky nabízí Remmers?
Víte jak sanovat vlhké sklepní zdivo? Na příkladu vám ukážeme, že životnost omítky je přímo určena životností těsnící vrstvy pod ní. Za užití sanačních materiálů Remmers byly sanovány sklepní prostory Nostického paláce v Praze. Po dokončení sanačních prací v roce 2001 byly sklepy rok poté zaplaveny, po vysušení zdiva však zůstaly omítky neporušené.
Co jsou sanace, jaké materiály při sanačních pracích nejčastěji užíváme a proč se vlhkost zdiva nevyplácí podcenit? Jak se voda ve zdivu pohybuje a na jakém principu sanační materiály pracují?
Sanační omítky TORGGLER jsou určené k tomu, aby přebytečné množství solí absorbovaly do svého objemu, aniž by docházelo k jakýmkoli nežádoucím vedlejším účinkům. Tyto sanační omítky jsou tedy svými vlastnostmi uzpůsobené tak, aby přebytečné množství solí rozpustily v nanášené vrstvě.
Zdivo s narušenou hydroizolací nasává zemní vlhkost jako knot. Její vzlínání způsobuje nepříjemné problémy. V postižených místech se s největší pravděpodobností objeví zdraví nebezpečná plíseň, začne praskat a opadávat omítka ...
S vlhkostí ve zdech se setkáváme nejen ve starých budovách, ale bohužel i v novostavbách. Voda si umí najít cestu všude, do konstrukce domu pronikne i tou nejmenší skulinkou. Opravy nejsou zrovna levnou záležitostí. Jak nad vlhkostí vyzrát?