zobrazit 5 fotek Mnoho kutilů si často povzdechne, proč jen stojí vybudování soukromí na vlastní zahradě tolik námahy? Zasadit živý plot, roky čekat a zastřihávat vzrůstající dřeviny, doufat, že je kolemjdoucí vandal neponičí a centimetr po centimetru vyčkávat na výsledek. A když už ta zelená stěna konečně doroste, vyžaduje tolik péče a údržby. Pokud vás ale i přesto živý plot nepřestal bavit a stojíte i o jeho půvaby, nejen ochranu – máme pro vás řešení!
Problémy se soukromím?
Pobyt na zahradě bez pohledů kolemjdoucích a sousedů? Pak musíte buďto vystavět vysoké neprůhledné stěny, nebo pěkný, vysoký a hustý živý plot. Pokud se ale nechceme stát otrokem svého věčně nedokonalého a tedy i neefektivního živého plotu, můžeme volit jeho umělou variantu. Tu uvítají i všichni ti, kteří na svém dvoře či zahradě zeleň chtějí, ale kvůli špatné přístupnosti k půdě (například vybetonovaný dvůr) ji zkrátka mít nemohou. Samozřejmě, že není umělý plot vhodný pro každého, je určen těm zákazníkům, kteří na přirozené zeleni za každou cenu netrvají a vyžadují především rychlý efekt - tedy rychlé a efektivní řešení, pokud možno bezpracné.
Výhody břečťanu a živého plotu
Technická data a instalace
Imitace živého plotu je nabízena v rozměru role 1,5x3 m. Plot můžeme montovat vertikálně i horizontálně, opět je ale nutné ukotvení spojkami ke stávajícímu plotu.